VERSENYEK


2019.10.15-19. IDO WORLD HIP HOP, BREAK TÁNC ÉS ELECTRIC BOOGIE BAJNOKSÁG

Helyszín: Németország, Bremerhaven, Stadthalle Bremerhaven 

BŐVEBB INFORMÁCIÓ

2019.05.16-19. IDO EUROPEAN HIP HOP, BREAK TÁNC ÉS ELEKTRIC BOOGIE BAJNOKSÁG

Helyszín: Olaszország, Bari, Fiera Del Levante Hall

BŐVEBB INFORMÁCIÓ

2019.04.27-28. HIP HOP INTERNATIONAL HUNGARY, HUNGARY HIP HOP DANCE CHAMPIONSHIP/ III. UDAPEST INTERNATIONAL BATTLE

FB oldal

2019.05.18. street dance cup, kUPADÖNTŐ

Helyszín: Soroksár Sportcsarnok

Utazás: 50 fős külön busszal

Indulás helyszíne: TESCO Extra parkoló

Indulás tervezett időpontja:

Érkezés tervezett időpontja:

A versenyen minden versenyzők indul.

Nevezési díj: 2 000 Ft/fő, minden további kategória 1 400 Ft

2019.04.13. FUSION DANCE CONTEST 3.0

Helyszín: 9011 Győr, Váci Mihály u.3. Molnár Víd Bertalan Művelődési Központ

Utazás: 50 fős külön busszal

Indulás helyszíne: TESCO Extra parkoló

Indulás tervezett időpontja:

Érkezés tervezett időpontja:

Nevezési díj:

Szóló: 2 500 Ft

Duó: 4 000 Ft/duó

Csoport: 2 500 Ft/fő

Formáció: 2 000 Ft/fő

Regisztrációs díj: 10 000 Ft /tánciskola, egyesület

PROGRAM:

A VERSENY HIVATALOS FACEBOOK OLDALA

A VERSENY HIVATALOS WEBOLDALA

2019. 03. 24. VII. DANCE UNIVERSUM NEMZETKÖZI TÁNCVERSENY

A VERSENY FB ESEMÉNYE

Helyszín: Kecskemét, Messzi István Sportcsarnok

Utazás: 50 fős külön busszal

Indulás helyszíne: TESCO Extra parkoló

Indulás tervezett időpontja: 07:00

Érkezés tervezett időpontja: 21:30

PROGRAM:

Regisztráció megkezdése: 7:30

09:00-11:00 Gyerek kategória

11:00-12:00 Gyerek kategória eredményhirdetése

12:00-13:30 Manó kategória

13:30-14:30 Manó kategória eredményhirdetése

14:30-17:00 Junior kategória

17:00-18:00 Junior kategória eredményhirdetése

18:00-19:30 Felnőtt kategória

19:30-20:30 felnőtt kategória eredményhirdetése

2019.02.23. I. DANCE UNIVERSUM NEMZETKÖZI MINŐSÍTŐ TÁNCVERSENY

Az idén első alkalommal került megrendezésre a Dance Universum Minősítő táncverseny. A versenynek Kecskeméten a Messzi István Sportcsarnok adott otthont.

Egyesületünk összesen 66 versenyzővel képviseltette magát a versenyen, 4 korosztályban és 12 kategóriában. Köszönjük a nagyszerű szervezést Dance Universum szervezők és rendezők. Köszönjük a szülőknek, hogy támogatják gyermekeiket álmaik megvalósításában, és köszönjük oktatóinknak, tanáraiknak, a magas szintű képzést, melyben a nálunk táncoló gyerekek, juniorok, felnőtt részesülnek.

Felkészítő tanárok,oktatók : Kárpáti Bernadett, Iván Barnabás, Kovács Krisztina, Móritz Dániel.

Eredményeink :

Különdíjak:

LEGJOBB ELŐADÁSMÓD (gyerek korosztály): Molnár Panka és Szép Levente gyerek duó

LEGTECHNIKÁSABB TÁNCOS (Junior korosztály) :Iván Barnabás

LEGTECHNIKÁSABB TÁNCOS (az egész verseny alatt) : Iván Barnabás 

LEGTÖBB PONTSZÁMOT ELÉRT CSAPAT az egész verseny alatt: X-Treme KIDS formáció

LEGJOBB KOREOGRÁFIA (gyerek korosztályban) :X-Treme KIDS formáció

LEGJOBB KOREOGRÁFIA (Junior korosztály) : X-Treme Junior formáció

Arany Minősítés :

Ábel Amina, gyerek hip-hop szóló kategória

Révész Zétény gyerek BREAK szóló

Bakacsi Olivér junior hip-hop szóló 

Iván Barnabás Junior profi hip-hop szóló

Hári - Kovács Lilla, Volford Regina Manó hip-hop duó kategória 

Szép Levente, Molnár Panka gyerek hip-hop duó kategória

X-Treme Crew Junior 2019', Junior hip-hop csoport kategória

X-Treme KIDS Formáció 2019', Gyerek hip-hop formációs kategória

X-Treme Junior formáció 2019', Junior hip-hop formációs kategória

Ezüst Minősítés :

Móni Zsófia Manó hip-hop szóló

Bán Franciska Manó hip-hop szóló 

Kurai Ábel Manó BREAK szóló 

Takács Míra Manda gyerek hip-hop szóló

Szécsi Milán gyerek hip-hop szóló

Havranek Emese felnőtt hip-hop szóló 

Kaposi Eszter, Kurai Luca gyerek hip-hop duó

Marancsik Lili, Makra Szimonetta gyerek hip-hop duó

X-Treme Junior Basic formáció, Gyerek hip-hop formációs kategória

A VERSENY FB ESEMÉNYE

2019.02.16. STREET DANCE CUP, SOROKSÁR, SPORTCSARNOK

Idei évi második versenyünk: Street Dance Cup Országos versenysorozat első állomása volt. Versenyzőink és felkészítő tanáraiknak hálás köszönet a nagyszerű eredményekért, az alázatos munkáért. Köszönjük a Szülőknek a támogatást, hogy ismét részt vehettünk egy versenyen.

Felkészítő tanáraink:

-Kárpáti Bernadett

-Móritz Dániel

-Iván Barnabás

-Kovács Krisztina

Eredményeink:

I. helyezés:

Móni Zsófia, Mini hip-hop szóló kategória

Bakacsi Olivér, Junior hip-hop szóló kategória

Iván Barnabás, Junior profi hip-hop szóló kategória

Móritz Dániel, Felnőtt profi szóló kategória

X-Treme KIDS Formáció 2019', Gyerek hip-hop formációs kategória

X-Treme Crew Junior, Junior hip-hop csoport kategória

II. helyezés:

Szécsi Milán, Gyerek hip-hop szóló kategória

Volford Regina és Hári-Kovács Lilla, Gyerek hip-hop duó kategória

X-Treme Junior Formáció, Junior hip-hop formációs kategória

III. helyezés:

Marancsik Lili és Makra Szimonetta, Gyerek hip-hop duó kategória

Havranek Emese, Felnőtt profi hip-hop szóló kategória

További helyezettjeink:

4.helyezés: Ábel Amina, Gyerek hip-hop szóló kategória

4.helyezés: Molnár Panka és Szép Levente, Gyerek hip-hop duó kategória

5.helyezés: Bán Franciska, Gyerek hip-hop szóló kategória

6.helyezés: Kurai Luca és Kaposi Eszter, Gyerek hip-hop duó kategória

10.helyezés: Takács Míra Manda, Gyerek hip-hop szóló kategória

14.helyezés: Kurai Ábel, Gyerek hip-hop szóló kategória

15.helyezés: Révész Zétény, Gyerek hip-hop szóló kategória

2019.01.26. amita DANCE JAM Országos amatőr Ifjúsági Táncművészeti verseny BUDAPEST

Budapesten a Csili Művelődési Központban került megrendezésre a XVI. amita Dance Jam Országos Amatőr Ifjúsági Táncművészeti verseny, ahol egyesületünk versenyzői kimagasló eredményeket értek el. a verseny nem csak Magyarország különböző részeiről, hanem a környező országokból, Romániából, és Szlovákiából is érkeztek versenyzők, hogy összemérjék a tudásukat szóló, duó, csoport és formációs kategóriákban, mini, alsó tagozat, felső tagozat, középiskolás és felnőtt korosztályokban. a nagyon magas színvonalú verseny közel 1700 versenyző részvételével zajlott.

Egyesületünk összesen 46 fővel vett részt a versenyen.

EREDMÉNYEINK:

Különdíj: A verseny "Legtechnikásabb táncosa" külön díját a zsűri egyesületünk versenyzőjének Iván Barnabásnak ítélte oda.

ARANY MINŐSÍTÉS:

X-Treme KIDS Formation 2019' hip-hop formáció kategória, (felső tagozatos korosztály)

Iván Barnabás, hip-hop profi szóló kategória (középiskolás korosztály)

X-Treme Crew Junior, hip-hop csoport kategória, (középiskolás korosztály)

X-Treme Junior Formation 2019', hip-hop formáció kategória, (középiskolás korosztály)

EZÜST MINŐSÍTÉS:

Révész Zétény, break dance szóló kategória (felső tagozatos korosztály)

Ábel Amina, hip-hop szóló kategória (felső tagozatos korosztály)

Szécsi Milán, hip-hop szóló kategória (felső tagozatos korosztály)

Makra Szimonetta, Marancsik Lili, hip-hop duó kategória (felső tagozatos korosztály)

Takács Míra Manda, Kurai Luca, hip-hop duó kategória (felső tagozatos korosztály)

Molnár Panka, Szép Levente, hip-hop duó kategória (felső tagozatos korosztály)

Felkészítő tanárok, koreográfusok:

-Kárpáti Bernadett

-Iván Barnabás

-Móritz Dániel

-Kovács Krisztina