X-TREME NYÁRI TÁNC- és NAPKÖZIS TÁBORAINK 2017'

Április 6
X-TREME NYÁRI TÁNC- és NAPKÖZIS TÁBORAINK 2017'

SZIASZTOK!

Ismét közeleg a nyár, a szünidő kezdete! Az X-Treme Tánciskola fantasztikus nyári táborokkal vár benneteket! Gyertek és töltsétek a nyár egy részét velünk. Mi már nagyon készülünk, hogy ismét egy felejthetetlen élményben legyen részetek. Mi vár rátok? Magyarország legjobb táncosaitól, tanáraitól tanulhattok, különböző táncstílusokban próbálhatod ki magad, lesznek csapatépítő programok, strandolás, lazulás, és rengeteg mozgás. Nálunk mindenki a saját korosztályának megfelelő táborban vehet részt. Ne habozz kérd a jelentkezési lapokat!

Sok szeretettel várunk benneteket nyári Tánc -és Napközis Táborainkban.

Nem kell, hogy X-Treme Tánciskolás tag legyél. Mindenkit sok-sok szeretettel várunk.

Jelentkezési határidő: május 15.

Jelentkezési lapot kérd: betti.karpati@gmail.com

Tánctábor GYEREK- JUNIOR korosztályrészére: június 19- 23.-ig, minden nap 8:00-16:00-ig

Tánctábor JUNIOR- GYEREK korosztály részére: június 19- 23.-ig, minden nap 9:00-17:00-ig

Napközis Tábor: július 03-07.-ig, minden nap 8:00-16:00-ig

Intenzív tánctábor JUNIOR-FELNŐTT korosztály részére: július 10-14.-ig, minden nap 9:00- 17:00-ig

Hozzászólások