Ajándék, meglepetés workshop

December 14
Ajándék, meglepetés workshop
Most szombaton AJÁNDÉK WORKSHOP az X-Treme Tánciskolától Stílus workshop oktatóinknak, a minden hónapban megrendezésre kerülő Stílus workshopjainkon részt vett táncosainknak, az X-Treme Crew tagjainak (Kismenők TV2), versenyzőinknek, akik a 2016. évben ismét jobbnál-jobb eredményekkel büszkélkedhetnek, és fellépő táncosainknak. A workshop haladó szintű lesz. A workshopon azok a táncosok vehetnek részt, akik előre regisztráltak. A workshopon résztvevő táncosok érkezésének időpontja: 12:30. Ez nem csak egy workshop, ez egy fantasztikus délután, fantasztikus táncosokkal, szuper környezetben, és még szupereb koreográfiával. Az X-Treme Tánciskola ezúton is szeretne köszönetet mondani minden táncosának! Köszönjük, hogy vagytok nekünk! 2017' folyt.köv. Plakát terv: L.A. Design

Hozzászólások