Eredmények

Magyar Bajnokság, hazai eredményei,
Szövetség Helyszín Kategória Versenyző Helyezés
MDSSZ KartalMagyarország gyerek szóló fiú "A" Iván Barnabás I.
gyerek szóló lány "B" Balázs Roxána I.
junior szóló fiú "A" Bakacsi Benjamin I.
junior szóló lány "B" Bodai Bernadett I.
felnőtt szóló női "A" Schaub Ingrid I.
felnőtt szóló ffi "A" Pintér Roland I.
felnőtt duó "A" Iván Gerda I.
  Terhes Edit  
felnőtt duó "B" Kovács Mónika I.
  Heltai Flóra  
felnőtt csoport "A" X-TREME SE I.
junior formáció "B" X-TREME SE I.
felnőtt formáció "A" X-TREME SE I.
junior electric b. Bakacsi Benjamin I.
felnőtt electric b. Pintér Roland I.
Nemzetközi Eredmények
Szövetség Helyszín Kategória Versenyző Helyezés VB/EB
IDO Bochum Németország felnőtt formáció   V. VB
felnőtt női szóló Schaub Ingrid 11. VB
felnőtt ffi szóló Pintér Roland 18. VB
Hazai Eredmények
Szövetség Helyszín Kategória Versenyző Helyezés
MDSSZ DunaújvárosMagyarország gyerek duó "B" Bodai Bernadett I.
  Mészáros Virág  
felnőtt női szóló "A" Schaub Ingrid I.
felnőtt női szóló "B" Izsák Bernadett i.
felnőtt szóló ffi "A" Pintér Roland i.
felnőtt csoport "A" X-TREME SE i.
felnőtt formáció "A" X-TREME SE i.
Nemzetközi Eredmények
Szövetség Helyszín Kategória Versenyző Helyezés VB/EB
IDO Kalisz Lengyelország felnőtt női szóló Terhes Edit III. VB
felnőtt csoport   IV. VB
felnőtt formáció   X. VB
Hazai Eredmények
Szövetség Helyszín Kategória Versenyző Helyezés
MDSSZ DunaújvárosMagyarország gyerek szóló fiú "B" Mészáros Normann I.
junior szóló fiú "A" Pintér Roland I.
felnőtt női szóló "A" Terhes Edit I.
felnőtt szóló ffi "B" Szendrei Attila I.
felnőtt csoport "A" X-TREME SE I.
felnőtt formáció "A" X-TREME SE I.
MTMSZ TatabányaMagyarország mini szóló lány Haskó Tünde I.
mini szóló fiú Mészáros Normann I.
junior szóló lány Schaub Ingrid I.
junior szóló fiú Pintér Roland I.
mini duó Tóth Natália I.
  Ács Zsófia  
Nemzetközi Eredmények
Szövetség Helyszín Kategória Versenyző Helyezés VB/EB
IDO Bremen Németország felnőtt csoport   I. VB
junior szóló fiú Pintér Roland VIII. VB
IFMD Bábolna Magyarország mini szóló lány Takács Beáta I. VB
mini szóló lány Haskó Tünde II. VB
mini duó Takács Beáta I. VB
  Haskó Tünde    
junior szóló lány Schaub Ingrid VI. VB
junior szóló fiú Kátai Péter I VB
  Pintér Roland III. VB
junior páros Kátai Réka II. VB
  Pintér Roland    
junior duó Schaub Ingrid III. VB
  Horváth Alíz    
junior csoport X-TREME SE II. VB
felnőtt női szóló Terhes Edit III. VB
  Kiss Dóra VIII. VB
felnőtt duó Terhes Edit III. VB
  Sohajda Viola    
felnőtt páros Gyuricza Fanni IV. VB
  Raffai Roland    
felnőtt csoport X-TREME SE III. VB
felnőtt formáció X-TREME SE III. VB
Hazai Eredmények
Szövetség Helyszín Kategória Versenyző Helyezés
MDSSZ DunaújvárosMagyarország junior szóló fiú Pintér Roland I.
Nemzetközi Eredmények
Szövetség Helyszín Kategória Versenyző Helyezés VB/EB
IDO Graz Ausztria gyerek csoport X-TREME SE V. VB
felnőtt csoport X-TREME SE V. EB
IFMD Győr Magyarország gyerek csoport X-TREME SE I. VB
youth szóló lány Németh Réka I. VB
  Koszów Laura IV. VB
youth szóló fiú Pintér Roland I. VB
youth páros Kátai Réka I. VB
  Pintér Roland    
youth duó Schaub Ingrid I. VB
  Horváth Alíz    
  Török Lili II. VB
  Németh Réka    
  Koszów Laura III. VB
  Bozó Szilvia    
youth csoport X-TREME SE II. VB
junior szóló lány Juhász Henriett V. VB
junior szóló fiú Kátai Péter II. VB
junior duó Németh Alexandra II. VB
  Konczos Lili    
junior csoport X-TREME SE III. VB
junior formáció X-TREME SE II. VB
felnőtt duó Babinyecz Tímea IV. VB
  Kiss Dóra    
felnőtt csoport X-TREME SE III. VB
felnőtt formáció X-TREME SE II. VB
Hazai Eredmények
Szövetség Helyszín Kategória Versenyző Helyezés
MDSSZ DunaújvárosMagyarország junior csoport X-TREME SE I.
MTMSZ TatabányaMagyarország gyerek szóló lány Németh Alexandra I.
gyerek szóló fiú Pintér Roland I.
gyerek páros Kátai Réka I.
  Pintér Roland  
junior duó Németh Alexandra I.
  Konczos Lili  
gyerek csoport X-TREME SE I.
junior csoport X-TREME SE I.
junior formáció X-TREME SE I.
Nemzetközi Eredmények
Szövetség Helyszín Kategória Versenyző Helyezés VB/EB
IDO Bremen Németország gyerek csoport X-TREME SE III. VB
junior formáció X-TREME SE VII. VB
Hazai Eredmények
Szövetség Helyszín Kategória Versenyző Helyezés
MDSSZ DunaújvárosMagyarország gyerek formáció X-TREME SE I.
junior szóló lány Juhász Henriett I.
junior formáció X-TREME SE I.
Nemzetközi Eredmények
Szövetség Helyszín Kategória Versenyző Helyezés VB/EB
IDO Graz Ausztria gyerek szóló fiú Pintér Roland II. VB
gyerek csoport X-TREME SE IV. VB
gyerek formáció X-TREME SE VII. VB
IDO Bremen Németország gyerek szóló fiú Pintér Roland VII. EB
gyerek csoport X-TREME SE VI. EB
Hazai Eredmények
Szövetség Helyszín Kategória Versenyző Helyezés
MDSSZ DunaújvárosMagyarország gyerek szóló lány Schaub Ingrid I.
gyerek  szóló fiú Pintér Roland I.
gyerek duó Schaub Ingrid I.
  Horváth Alíz  
gyerek formáció X-TREME SE I.
junior formáció X-TREME SE I.
felnőtt formáció X-TREME SE I.
Nemzetközi Eredmények
Szövetség Helyszín Kategória Versenyző Helyezés VB/EB
IDO Martin Szlovákia felnőtt csoport X-TREME SE VIII. EB
IDO Brno Csehország felnőtt csoport X-TREME SE V. EB
IDO Prostějov Csehország gyerek szóló fiú Pintér Roland III. EB
gyerek duó Madácsi Szilvia IV. EB
  Varga Vivien    
gyerek csoport X-TREME SE V. EB
IDO Bremen Németország gyerek szóló fiú Pintér Roland III. VB
junior csoport X-TREME SE V. VB
Hazai Eredmények
Szövetség Helyszín Kategória Versenyző Helyezés
MDSSZ DunaújvárosMagyarország gyerek szóló fiú Pintér Roland I.
gyerek csoport X-TREME SE I.
gyerek formáció X-TREME SE I.
Nemzetközi Eredmények
Szövetség Helyszín Kategória Versenyző Helyezés VB/EB
IDO Ljubljana Szlovénia gyerek szóló fiú Pintér Roland VII. VB
Nemzetközi Eredmények
Szövetség Helyszín Kategória Versenyző Helyezés VB/EB
IDO Bremen Németország junior duó Barna Gábor IV. VB
  Leffler Gábor    
gyerek csoport X-TREME SE III. VB
gyerek formáció X-TREME SE III. VB
Nemzetközi Eredmények
Szövetség Helyszín Kategória Versenyző Helyezés VB/EB
IDO Essen Németország felnőtt csoport X-TREME SE VII. VB
Nemzetközi Eredmények
Szövetség Helyszín Kategória Versenyző Helyezés VB/EB
IDO Bremenhaven Németország felnőtt női szóló Kárpáti Bernadett VIII. VB
gyerek csoport X-TREME SE VI. VB
felnőtt csoport X-TREME SE VI. VB
Nemzetközi Eredmények
Szövetség Helyszín Kategória Versenyző Helyezés VB/EB
IDO Osnabrück Németország felmőtt női szóló Kárpáti Bernadett I. VB